-2°C całkowite zachmurzenie

Stracił prawo jazdy za przekroczenie prędkości w obszarze zabudowanym

Kronika kryminalna, Stracił prawo jazdy przekroczenie prędkości obszarze zabudowanym - zdjęcie, fotografia

Policjanci ruchu drogowego z Komendy Powiatowej Policji w Zwoleniu zatrzymali kierowcę, który przekroczył prędkość w terenie zabudowanym o ponad 50 km/h i tym samym stracił prawo jazdy. 34 – latek jechał po drodze krajowej nr 79 z prędkością 113 km/h, za co obowiązujące przepisy przewidują utratę prawa jazdy na 3 miesiące.

Policjanci z Referatu Ruchu Drogowego, pełniąc służbę na terenie gminy Zwoleń, zatrzymali do kontroli drogowej w miejscowości Strykowice Górne pojazd marki Renault. Kierujący jechał z prędkością 113 km/h w obszarze zabudowanym. Podczas kontroli funkcjonariusze ustalili, że pojazdem kieruje 34 - letni mieszkaniec powiatu kozienickiego. Za rażące przekroczenie dopuszczalnej prędkości w terenie zabudowanym mężczyzna ukarany został mandatem karnym. Funkcjonariusze zatrzymali 34 – latkowi prawo jazdy.

Przypominamy, że zgodnie z obowiązującymi przepisami za przekroczenie prędkości w obszarze zabudowanym o ponad 50km/h kierowcy zatrzymywane jest prawo jazdy.

Apelujemy do wszystkich kierowców o rozwagę. Pamiętajmy, że poprzez rażące naruszenia przepisów ruchu drogowego narażamy siebie i innych na duże niebezpieczeństwo.

Autor: Agnieszka Kołdej

Stracił prawo jazdy za przekroczenie prędkości w obszarze zabudowanym komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się