-2°C całkowite zachmurzenie

Powiatowy Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Zwoleniu

6 grudnia w Publicznej Szkole Podstawowej w Zwoleniu po raz kolejny odbył się Powiatowy Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców Szkół Podstawowych o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Zwoleniu.

6 grudnia w PSP w Zwoleniu pod patronatem Starosty Zwoleńskiego odbył się Powiatowy Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców Szkół Podstawowych o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Zwoleniu. W zawodach udział wzięło 6 drużyn z terenu powiatu zwoleńskiego w kategorii szkół podstawowych.

Zawodnicy wszystkich szkół prezentowali wysoki poziom. Podczas turnieju możliwość sędziowania miał również policjant z zespołu ds. profilaktyki. Do finału mogły niestety awansować tylko dwie najlepsze drużyny. Była to szkoła ze Zwolenia i Zakrzówka. Gospodarze turnieju wygrali z zawodnikami PSP w Zakrzówku 2:1.

Klasyfikacja końcowa turnieju:

I miejsce PSP w Zwoleniu

II miejsce PSP w Zakrzówku

III miejsce PSP w Brzezinkach Starych

IV miejsce PSP w Policznie

V miejsce PSP w Paciorkowej Woli

VI miejsce PSP w Babinie

Główny puchar wręczył osobiście Komendant Powiatowy Policji w Zwoleniu mł. insp. Jarosław Popczyński. Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe prezenty. Najlepszym zawodnikiem został Patryk Sobieszek ze Zwolenia, a najlepszym bramkarzem Maciej Płaza ze szkoły w Zakrzówku.

Dodatkowo w ramach ogólnopolskiej akcji pn. „Dzień Odblasków 2017” policjanci rozdawali zawodnikom elementy odblaskowe w kształcie piłek, zachęcając uczniów do korzystania z tych elementów nie tylko poza obszarem zabudowanym, ale również w mieście. Pamiętajmy, że ten mały element odblaskowy zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym, jest w stanie uratować nam życie.

Agnieszka Kołdej

Powiatowy Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Zwoleniu komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się