-2°C całkowite zachmurzenie

MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ

Sport, MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ - zdjęcie, fotografia

Stowarzyszenie „Dziedzictwo i Rozwój” serdecznie zaprasza wszystkich sympatyków siatkówki na Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenie „Dziedzictwo i Rozwój”.

Impreza odbędzie się 16 grudnia 2017 r. (sobota) w sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej im. Władysława Jagiełły w Zwoleniu, ul. Ludowa 35, 26-700 Zwoleń. Z zaproszenia na turniej skorzystało 6 drużyn, które od godziny 9:00 rozpoczną rywalizację o miano najlepszego zespołu. Mecze będą rozgrywane do dwóch wygranych setów. Sety do 25 pkt. z zachowaniem przewagi dwóch punktów. Każda drużyna otrzyma napoje i wyżywienie oraz pamiątkowe puchary, medale i dyplomy.

Mimo, iż mamy już komplet drużyn, to oczywiście do podziwiania zmagań zapraszamy wszystkich kibiców. Gorąco zachęcamy do wspólnego spędzenia czasu. Organizator gwarantuje sporą dawkę dobrej siatkówki. Wstęp na trybuny wolny. Zapraszamy do kibicowania!

Turniej finansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się