6°C słabe opady deszczu

Działania Alkohol i Narkotyki

Społeczność, Działania Alkohol Narkotyki - zdjęcie, fotografia

W najbliższy poniedziałek (08.01) na drogach powiatu zwoleńskiego od wczesnych godzin porannych policjanci Komendy Powiatowej Policji w Zwoleniu prowadzić będą wzmożone działania pn. „Alkohol i Narkotyki" w celu bezpieczeństwa uczestników ruchu drogowego.

Działania „Alkohol i Narkotyki” prowadzone przez funkcjonariuszy ruchu drogowego mają na celu ograniczenie liczny kierujących będących pod wpływem alkoholu lub środków odurzających. Policyjne działania zmierzają do uświadomienie kierującym, że od ich zachowania na drodze zależy nie tylko ich życie i zdrowie, ale również życie i zdrowie innych uczestników ruchu drogowego.

Przypominamy, że osobie, która w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego prowadzi pojazd mechaniczny, grozi kara pozbawienia wolności oraz utrata prawa jazdy.

Pamiętaj. Jeśli widzisz, że znajomy pił alkohol i wsiada za kierownicę – NATYCHMIAST REAGUJ! Zabierz mu kluczyki i pomóż w zorganizowaniu bezpiecznego powrotu do domu. Twoja reakcja może uratować komuś życie.

 

Autor: Agnieszka Kołdej

Działania Alkohol i Narkotyki komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się