-1°C całkowite zachmurzenie

Debata ewaluacyjna poświęcona bezpieczeństwu na terenie powiatu zwoleńskiego

W dniu 20 czerwca w Urzędzie Miejskim w Zwoleniu odbyła się debata ewaluacyjna poświęcona bezpieczeństwu na terenie powiatu zwoleńskiego. Jej celem była ocena osiągniętych rezultatów i zakresu realizacji wniosków sformułowanych przez mieszkańców podczas poprzedniej debaty, która odbyła 27 października ubiegłego roku. Podczas spotkania zostały także omówione nowe narzędzia teleinformatyczne, które wpływają na poprawę bezpieczeństwa.

Debatę rozpoczął I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Zwoleniu podinsp. Krzysztof Szczudło, który po przywitaniu uczestników omówił realizację wniosków sformułowanych podczas poprzedniej debaty, Następnie przedstawił mieszkańcom stan bezpieczeństwa na terenie powiatu za rok 2017. I Zastępca Komendanta omówił wykorzystywane przez policję aplikacje, takie jak: "Moja Komenda" w której możemy odnaleźć najbliższą jednostkę policji w miejscu którym się znajdujemy oraz kontakt do Dyżurnego. Narzędzie "Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa" gdzie możemy nanieść zagrożenie do weryfikacji dla Policji oraz portal "Dzielnicowy bliżej nas" na którym znajdujemy dzielnicowego danej miejscowości i kontakt do niego. Podczas wystąpienia zastępca komendanta promował i zachęcał uczestników debaty do wstąpienia w szeregi Policji.

W trakcie przeprowadzonej debaty nie było formalnych wniosków i propozycji do realizacji dla funkcjonariuszy KPP w Zwoleniu na bieżący rok.

 

AUTOR: mł. asp. Krzysztof Gregorczyk

Debata ewaluacyjna poświęcona bezpieczeństwu na terenie powiatu zwoleńskiego komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się